• Organize Sanayi Bölgesi 1.Sok. No:5 Yahşihan/Kırıkkale

Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız üretim yolculuğuna 1948 yılında ‘Teshin Cihazları İmalatı’ unvanıyla Ankara Ulus’ta küçük bir dükkanda başlamıştır. 1948 yılına kadar tesisatçılık mesleği ile uğraşan kurucumuz tesisatlarını yaptığı kazanlardan esinlenip bir ilke imza atarak kazan imalatına başlamıştır. Kurucumuzun ileri görüşlülüğü ve azmi firmamızın büyümesi için gerekli altyapıyı oluşturmuştur.

1996 yılında şirketleşen firmamız, 2004 yılında Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınmıştır. 11500  arazi üzerine kurulu 4 holden oluşan 6000  üretim alanı ile faaliyetlerine hız vermiştir. 2007 yılında Emayeli Hızlı Boyler’in üretimine başlayan firmamız 2014 yılı itibariyle Kapalı Genleşme Tankı üretimine başlamıştır.

Kısa sürede ürün yelpazesinde büyümeye giden firmamız Türkiye’de ilk defa 5000 lt Emayeli Hızlı Boyler imalatı yapmıştır. Aynı zamanda firmamız boyler ve genleşme tankını birlikte üreten Türkiye’deki ilk firma olmuştur.

Devamlı gelişime açık olan, verimliliği ön planda tutan firmamız üretim aşamalarında çalışana, teslimat ve ek hizmetler aşamalarında ise müşteriye verdiği değerle gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

1996 yılında KUBUŞ BOYLERSAN MAK. İNŞ. KAZAN İML. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adıyla şirketleşen firmamız “KUBUŞ BOYLERSAN” markasıyla faaliyetlerine hız vererek geniş ürün yelpazesi ile imalatına devam etmiştir.

Şirketimiz 2004 yılında KIRIKKALE ORG. SAN. BÖLGESİNE taşınmış olup 11.500 m2 arazi üzerine 6000 m2 kapalı alanlı 4 holde 100’e yakın personeliyle hizmet vermektedir.

2007 yılında emaye hızlı boylerin seri üretimine geçen firmamız 2014 yılı itibari ile kapalı genleşme tankları imalatına başlamıştır. Türkiye’de ilk defa 5000 lt emaye boyler imalatı yapan firmamız yine Türkiye’de boyler ve genleşme tankını birlikte üreten ilk firma olmuştur. Bu durum müşterilerimiz için ekonomik kazanım anlamına gelmektedir.

Uzun yıllardır başarılara imza atan firmamız yakın zamanda adından daha fazla söz ettirecek işler yapacaktır, inancımız tamdır.